Торгові майданчики на варті прозорості

Як пройшла реформа держзакупівель? Її результати ми маємо можливість оцінити на власні очі. Система ProZorro дозволила підприємцям по-новому подивитися на співпрацю з державою. Не можна сказати, що раніше це викликало ентузіазм – держава приймала рішення працювати з обраним колом постачальників і в цей клуб не допускалися сторонні. Ця застаріла і збиткова практика не грала на руку нікому. Держава втрачала можливість кооперації з новими постачальниками, які могли б запропонувати більш дешевий і якісний товар. Зі свого боку, учасники не мали можливості попрацювати з таким великим замовником.

Після зобов’язання оформлення всіх держзакупівель через систему ProZorro відкрився широкий простір для можливостей організаторів і учасників. Виграли всі: державна схема закупівель стала прозорою і зрозумілою для будь-якої зацікавленої людини, підприємці отримали просту і ефективну можливість працювати з державними структурами на рівних правах з усіма.

Для того, щоб почати працювати з електронними закупівлями, потрібно подивитися на доступні торгівельні майданчики прозорро і вибрати той, який найбільше підходить. Особливо істотних відмінностей, по суті, немає – кожен майданчик пропонує один і той же функціонал. Різниця полягає лише в його подачі, різних варіантах інтерфейсу, наповненні сайту, наявності додаткових можливостей тощо.

Загалом майданчики прозоро забезпечують швидку реєстрацію, супровід під час здійснення торгових процедур, автоматизацію розміщення всієї інформації та документів. Як посередник між замовником і учасником, майданчик максимально спрощує їх взаємодію і дозволяє сконцентруватися на головному – торгах. У свою чергу, автоматизація торгів дає можливість істотно скоротити час, який раніше витрачався на підготовку і підписання документів, пошук постачальників, договірні процедури тощо.

Державні закупівлі видно на всіх майданчиках незалежно від того, де вони були оголошені. Цей підхід дозволяє зрівняти права всіх учасників і стимулювати здорову конкуренцію, яка позитивно впливає на загальну картину держзакупівель і не дозволяє конкретному майданчику монополізувати торговий ринок.

Створення тендера відбувається за інтуїтивно зрозумілим сценарієм. Потрапивши в свій особистий кабінет, користувач бачить всі необхідні вказівки для продовження роботи. У разі виникнення питань завжди можна звернутися в службу підтримки. Пошук потрібного тендера реалізується за допомогою зручної системи фільтрів за різними категоріями: регіон, продукція, дата, форма торгів, бюджет закупівлі.

Таким чином, кооперація з державою стала простою і зручною. Залишається лише визначитися з торговим майданчиком і починати свій переможний торговий шлях.

Опубликовано

Категория:   Без рубрики     На правах рекламы

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
Уведомление о
Славко

Круто!

2015-2019. Все права защищены. При использовании содержимого сайта активная гиперссылка на 24news.com.ua обязательна. Мнение автора статьи не отражает мнение редакции. Редакция не несет ответственности за обоснованность и толкование мнения автора, а сайт является лишь носителем информации.