Відбілювання та чистка зубів у Луцьку: кому це потрібно і для чого?

Людина, яка вдома ретельно виконує всі рекомендації щодо догляду за своїми зубами, все ж не здатна повністю їх очистити. В пропущених щіткою частках їжі розпочинається процес, який с часом призводить не тільки до псування зовнішнього вигляду, а й до порушення здоров’я всієї ротової порожнини. Тому рано чи пізно перед кожним постає питання: що робити коли зубний камень вже оселився на зубах? Фахівці радять не зволікати й провести тотальний «клінінг» зубів.

Суть і принцип дії

Професійна чистка зубів – стоматологічна послуга, що проводиться за допомогою спеціального обладнання.

Докладніше про її переваги:

  • видалення зубних каменів (профілактика стоматологічних захворювань);
  • освітлення;
  • безпечність;
  • швидкий ефект;
  • безболісність;
  • доступна вартість.

Для того, щоб видалити чорний наліт на зубах застосовують один з стоматологічних методів. Перший варіант – ультразвуковий. Всі відкладення на поверхні емалі і в приясенній кишені (до 1 см) видаляють протягом 30 хв. Другий – чищення лазером. Завдяки точковій дії лазера знищуються тільки мікроби й камені, а самі зуби стають білішими и захищенішими від карієсу. Тривалість процедури – до однієї години. Ще одна технологія – Air Flow. За допомогою спеціального апарату на зуби спрямовується потік з абразивного порошку, води і повітря, який вичищає навіть важкодоступні місця, що забезпечує чудові результати.=

Біліше білого – місія досяжна

Звичайно, якісний «клінінг» має гарантію на термін від 6 місяців до 1 року. Проте потреба частіше звертатися до фахівців може з’явитися у людей з деякими шкідливими звичками. Та й саме професійне чищення часом не здатне впоратися с проблемою темного кольору. В такому випадку додатково застосовують відбілювання. Доступні ціни на відбілювання зубів в Луцьку дозволяють всім скористатися можливістю мати білосніжну посмішку. До того ж сучасні технології гарантують безпечність процедури, що дозволяє однозначно закрити дискусію на тему: чи шкідливе відбілювання зубів.

Є чимало способів освітлення. В залежності від ступеня проблеми стоматолог обирає методику. До найбільш інтенсивних належать:

  • фотовідбілювання;
  • лазерне освітлення.

Тривають вищеназвані процедури біля 1 години. А от хімічне освітлення проводять на протязі тижнів. Також не варто забувати, що в будь-якому випадку обов’язково попередньо проводять професійне чищення зубів. Отже, варто обирати комплексні послуги в досвідчених професіоналів. Це короткий шлях до сяючої посмішки.

Опубликовано

Категория:   Без рубрики     На правах рекламы

avatar
  Subscribe  
Уведомление о

2015-2019. Все права защищены. При использовании содержимого сайта активная гиперссылка на 24news.com.ua обязательна. Мнение автора статьи не отражает мнение редакции. Редакция не несет ответственности за обоснованность и толкование мнения автора, а сайт является лишь носителем информации.