Особливості вибору меблів для кухні

Вибір меблів для кухні варто робити усвідомлено. Тут важливими є краса, дизайнерські властивості, функціональність і якість.

Як обирають меблі

Особливості вибору меблів для кухні здаються очевидними:

  • необхідні гарні стільниці;
  • зручні стільці;
  • є потреба у достатньому місці для посуду.

Але окрім цих важливих моментів, треба зосередити увагу і на властивостях поверхонь та деяких суттєвих відмінностях. Саме вони характерні для якісних меблів, які пропонує компанія vanil studio. Розберемось у головних питаннях вибору меблів для кухні.

Опір диму, вологості та жиру

Навіть найкращі вентиляційні системи не можуть видалити весь дим у повітряному просторі кухні. Він зрештою створює масний, неприємний, брудний осад. Тож під час вибору фасадних матеріалів варто зважати на це. Кухня не має містити поверхонь, що погано миються або руйнуються від дії миючих засобів. Без побутової хімії у цьому місці не впоратись із чистотою.

Крім того, стільниці і поверхні меблів, включно із шафами, буфетами, навісними та приставними стелажами мають витримувати чималу вологість. Навіть нагріти чайник для приготування кави – це вже чимало пари у повітрі. Уявіть, скільки вологи тривалий час випаровується під час тушкування чи смаження овочів! Тож меблі у цій кімнаті мають витримувати насичення водою або парою. І одночасно мають залишатись інертними до миючих засобів.

Бажано, щоб фасади меблів мали властивість витривалості до різноманітних органічних сполук, в тому числі жирів, які можуть проливатись, вигорати чи іншим способом виникати на поверхні.

Міцні стільниці

Звісно не кожен зможе придбати стільниці, виготовлені із граніту чи вкриті шаром міцного синтетичного «каміння». Проте під час вибору стільниць треба розраховувати на чимале навантаження, можливість ударів і вплив негативних агресивних явищ, про які ми вже говорили.

Чому саме стільницям така увага? Вони є постійним місцем приготування їжі і відповідальною ланкою. Окремо розташований стіл із усіма зручностями залишатиметься хіба що як місце обіду. Столешницю, розміщену впритул до газової чи електроплити будуть використовувати частіше. На ній можна порізати м’ясо, накришити салати, приготувати тісто, розмістити фрукти і зробити безліч інших потрібних дрібниць.

Зручність

Існують загальні правила, що використовують під час вибору меблів: ширина стільця має бути не менше ніж ширина пліч, а висота стола – не нижче поясу, а бажано трохи вища. Робота із шафами має бути на висоті трохи більшій, ніж плече господаря. Є і багато інших правил класичної ергономіки, які варто прочитати перед тим, як створити ідеальну кухню. Проте створення саме такої кухні, цілком можливе, якщо прислухатись до корисних порад.

Опубликовано

Категория:   Lifestyle     На правах рекламы

  Subscribe  
Уведомление о

2015-2019