ІТ-консалтинг — допомога в просуванні веб-сайтів

Успішна робота компанії — це ретельно продумана стратегія разом із використанням сучасних технологій. На даний час ІТ технології охопили кожну сферу діяльності людини. Якщо Ви далекі від сфери інформаційних технологій, тоді ІТ-консалтинг допоможе організувати свій бізнес, враховуючи всі Ваші побажання. ІТ-консалтинг в Україні передбачає надання як широкого спектру консультаційних послуг від ІТ компаній (консультування комплексних проектів), так і послуг незалежних експертів з питань вузької спеціалізації (наприклад, проведення аудиту інтернет-магазину).

ІТ-консалтинг в мережі інтернет

До послуг ІТ-консалтингу відносять різноманітні інтернет-проекти. Тут допомога полягає у наданні консультацій клієнтів з питань розробки концепції й дизайну ресурсів, їх оптимізації та просуванні в мережі інтернет, розробки контекстної реклами (Google Adwords, Яндекс.Дірект), роботи з системами інтернет-статистики (Google Analytics, Яндекс.Метрика). Просування сайту в мережі інтернет полягає у використанні набору інструментів та дій, що мають за мету збільшення відвідуваності сайту, залучення цільової аудиторії, зростання поінформованості про діяльність компанії, її товари та послуги, ріст продаж і збільшення прибутків.

Послуги консалтингу, що стосуються просування веб-ресурсів, можна умовно поділити на три великі групи:

1.Консультування. Допомога в наданні консультацій з різноманітних питань, починаючи від розробки та закінчуючи аналізом сайту.

2. Аудит. Може бути:

  • зовнішнім — аналіз маси зовнішніх посилань; аналіз унікальних сайтів-донорів, аналіз анкорних та безанкорних посилань та ін.;

  • внутрішнім — аналіз структури сайту, аналіз внутрішньої перелінковки, перевірка
    адаптивності сайту та ін.;

  • технічним — аналіз відповіді сервера, перевірка на наявність вірусів пошук битих посилань та ін.

3. Дослідження та аналітика. Сюди входять дослідження та аналіз конкурентів, аналіз статистичних показників роботи сайту.

В процесі розробки й просування сайтів ІТ-консалтинг виконує ряд завдань, а саме:

  • завдяки консультуванню покращує результати просування сайту власними силами замовника;

  • навчає і підвищує кваліфікацію працівників замовника в області аналітики й просування сайтів;

  • узгоджує план дій розвитку інтернет-ресурсу на тривалий термін.

Таким чином, якісне просування сайту за допомогою ІТ-консалтингу — гарантований спосіб зробити Ваш інтернет-ресурс найбільш ефективним і прибутковим.

Опубликовано

Категория:   Бизнес     На правах рекламы

  Subscribe  
Уведомление о

2015-2019