Автоматичні системи поливу HUNTER

Автоматичні системи поливу HUNTER

Полив присадибної ділянки є повсякденною завданням для власників заміських будинків, котеджів і дач. Після закінчення земельних робіт чагарники, квіти та інші насадження потребують вологи. Забезпечити улюблені рослини необхідним обсягом води вдасться за допомогою автоматичної системи поливу HUNTER.

Принцип роботи системи

Управління системою поливу здійснюється за допомогою комп’ютера або пульта управління. У кожному разі дані програмуються власником обладнання. Змінюйте періодичність, а також тривалість зрошення газону або поливу насаджень на свій розсуд. Розумна поливальна система контролює рівень насиченості грунту вологою, визначає час, коли необхідно включатися в роботу.

Під час дощу система також не функціонує. Подача води проводиться за допомогою насоса. Таким чином, вода транспортується системою трубопроводів до ліній крапельного поливу, дощовиків. Доступ до них відкривається завдяки електромагнітних клапанів. Система фільтрації оберігає систему від передчасних поломок і необхідності дорогого ремонту. Насолоджуйтесь роботою технічного оснащення і результатами поливу.

Переваги автоматичного поливу

Устаткування виробляє своєчасний полив газону, всіх рослин на ділянці з встановленим інтервалом часу, тим самим звільняючи власника земельної території від копіткої праці. Зберігайте час і сили для вирішення інших побутових завдань — скористайтеся автоматичною системою поливу насаджень. Система автополиву HUNTER має наступні переваги для домовласника:

  • Експлуатаційна простота
  • Програмування тимчасового інтервалу для періодичного поливу (використовується таймер)
  • Практичність, надійність і довговічність обладнання
  • Демонтаж в холодну пору року не потрібно
  • Рівномірний використання водних ресурсів
  • Економія на витраті води
  • Система автоматичного поливу не псує ландшафт, оскільки рухома частина обладнання висувається виключно на час поливу

Монтаж системи поливу HUNTER дозволить вам отримувати задоволення від процесу зрошення насаджень ділянки. Барвиста зелень, пахучі кущі, яскраві квіти — все це забезпечує гарний настрій, естетичне задоволення господареві і гостям будинку. Чи не виснажуйте себе регулярним поливом газону, улюблених квітів та іншої рослинності — довірте цю роботу техніці. Компанія Hunter зробила свою репутацію на якості, надійності і інноваціях.

Опубликовано

Категория:   Новости в мире     На правах рекламы

avatar
  Subscribe  
Уведомление о

2015-2019. Все права защищены. При использовании содержимого сайта активная гиперссылка на 24news.com.ua обязательна. Мнение автора статьи не отражает мнение редакции. Редакция не несет ответственности за обоснованность и толкование мнения автора, а сайт является лишь носителем информации.