Новости по теме

 • Drakk5

  Многие граждане Украины делают логическую ошибку. Они думают, что Крым вернулся в Россию без желания на то жителей Крыма. Они глубоко заблуждаются, веря украинской пропаганде, бессовестно лживой. Крым никогда не станет снова Украинским. Уверяю. Особенно после всего что сделала для Крыма украина за эти три года. Осадочек в душе Крымчан еще тот.

  • Артур Косов

   По какому закону проводился референдум? Почему его сроки переносились два раза? Как можно подготовить референдум за две недели?
   Самая лживая в мире российская пропаганда(больше лжи было только в нацистской) утверждает вопреки документам и фактам, что Хрущев «подарил Крым Украине»…Но не он принимал это решение. А если быть справедливым, то Хрущев Крым спас, Крым загибался, было всего 9 магазинов хлеба. В Крыму не было дорог, маршрут Ялта-Симферополь автобус шел 5 часов. По большему счету Крым – крымскотатарский, название «Крым» — кърымлы.

   • Drakk5

    Малыш, ты не поверишь, Крымские татары, это не те шакалы, которые сбежали из Крыма бросив все. Нормальные татары остались в Крыму, и прекрасно себя чувствуют, и очень ждут того момента, когда им наконец позволят подержать за горло того же Линура….
    Ах да, и расскажи мне по какому закону проводился Майдан (а если смотреть правде в глаза — воруженный переворот). Вот на том же самом законе и референдум. Не более.

    • Артур Косов

     Чувак, ти не дуже хизуйся своєю «правдою», бо навіть прізвище своє сховав, що тоді вже говорити насправді про ситуацію з кримськими татарами…А стосовно права народу на повстання за свою гідність проти несправедливої влади, то Генеральна Асамблея ООН 10 грудня 1948 року проголосила Загальну декларацію прав людини, у преамбулі якої зазначила право народу на повстання. І в Конституції України є статті на таке право українського народу для збереження єдиної та неподільної держави. А право на визначення з територіальною цілісністю, за цією ж Конституцією України, має тільки Всеукраїнський референдум. Коли ж говорити конкретно про владу Януковича, то Янукович спочатку був проектом Кремля. У 2004 році вся Москва була заставлена білбордами з Януковичем. Кондоліза Райс вперше познайомилася з Януковичем у Путіна, коли Янукович випадково зайшов до кімнати. Путін сказав: «Познайомтеся, це претендент на посаду Президента України». У Януковича начальник охорони був громадянином Росії, міністр оборони — почесний чекіст. У Януковича був мобільний телефон з російським номером. Янукович призначив на посади міністра оборони і голови СБУ громадян Росії.

     • Drakk5

      То есть та кучка отщепенцев и бомжей с майдана зассавших и засравших все подъезды на Крещатике — народ Украины? Кто им дал право так себя называть? И почему 10000 рыл с Крещатика имели право поменять власть вна укриане и 2.5 миллиона Крымчан не имели?
      ИВерховный Совет Крыма тоже был легитимен))) Даже более чем Рада Украины.

     • Артур Косов

      Ти був в Києві в час Майдану, що стверджуєш таке? Ти був там, коли Майдан збирав до 1 000 000 чоловік? І не тільки в Києві був Майдан, але й в інших містах країни — в центрі, на заході, півдні, півночі…А ВРУ була легітимна на час 22 лютого, коли визнала, що Янукович не може виконувати обов’язки президента, бо покинув територію України, просто втік. А перед тим же було домовлено і підкріплено представниками Німеччини, Польщі та Франції, що будуть дострокові вибори і буде створено новий уряд, буде повернення до парламентсько-президентського правління…А Янукович все кидає і тікає до Росії…Легітимність парламенту була, бо і депутати партії Януковича там були, і вже засуджувала свого «втікача», і всі інші депутати теж були в повному складі, ніхто ж не склав повноважень…А Сєнє, між іншим, сам Янукович пропонував владу — стати прем’єр-міністром… А другий теж був в його оточені — був міністром…Так що не за це стояв Майдан.
      При чому тут ускладнення для Росії? В Росії своє життя, в Україні своє…І не треба плутати ці дві держави. В одному ти маєш рацію — «хохли» і «малоросси» не приховують, Але більша частина з них втекла до Россії, а головним «хохлам-малороссам» російська влада навіть надала охорону. Але ці «хохли-малоросси» не мають ніякого відношення до українців, котрі завжди можуть скинути Майданом свою нездарну владу…
      Що краще — бачити події своїми очима, чи по телевізору й з чужих слів?…А стосовно парламенту Криму, то він не мав повноважень вирішувати теріторіальне питання. Бо територія, і всі підприємства та інші об’єкти на ній, по закону належать українській державі, і тільки загальноукраїнський референдум може вирішувати це питання. Он в Росії взагалі заборонені такогог штибу опитування та референдуми. А вона ж — федерація. Так що не треба емоцій, бо в них нема істини.

     • Drakk5

      Ты малыш почитай свою Конституцию, и погляди в каких случаях президент может сложить свои полномочия. Потом плети брехню про ВР. ВР имеет право объявить импичмент и ВСЕ, а его до сих пор продажные депутаты так и не провели.
      И даже если миллион, что с того? В Украине почти25 миллионов жителей, кто им давал право? А в Крыму проголосовали, сука мирно проголосовали ВСЕ. Чуешь разницу, не 10 процентов, не 20 и даже не 50.

     • Артур Косов

      Чуваче, не психуй. Географію та історію не знаєш. В Україні — понад 43 мільйони мешканців. Янукович втік, а ВРУ, в тому числі й депутати з ПР, проголосовала за відсторонення його, бо фактично ж не було президента на місці. Так що ти мені «очки не вправляй». І про Конституцію теж. Бо за нею референдум в Криму незаконний. Ще й група у військовій формі без знаків будівлю кримського парламенту захопила. Чи не захоплювала?…Та й всі провідні держави світу його не визнали. А на відеодопиті з Ростова Янукович признав, що в Криму референдум відбувся при підтримці та втручанні Росіі, її військових…Переглянь запис його допиту, там є ці слова. Ще він свідчив, що на Майдані, на початку, беркут перевищив свої повноваження.
      Ти, чувак, думаєш, що не моніторили голосування в Криму? Слідкували — як і де воно проходило. З точних джерел відомо, що не у всіх населених пунктах відбувалось голосування. А «намалювати» можна все, що завгодно. Та ще й при допомозі «зелених чоловічків»…Кримська територія належала українській державі, і тільки Всеукраїнське голосування і постанова ВРУ передбачені для вирішення територіального питання…Відчуваєш різницю, чуваче!

     • Drakk5

      Конституция — основной закон, а РАДА — голимые понты. Преза можео снять только на основании основного закона малыш.Учи законы Родины.

 • Алексей Чеботарёв

  Лично мне не вспомнилось эпизода демократии в РФ. Сплошной тоталитаризм, монархия и милитаризм. Вопрос «отката» Крыма реально долгий даже без Царя. Удивляет проституция нынешней власти — полгода назад обливали дерьмом Турцию (нефть у ИГ перекупают и все грехи вешали), по всем каналам ТВ проклинали Эрдогана, бизнес турецкий прижимали, а теперь резко друзьями стали и всё простили — хотя извинений не было, самолёт не компенсировали.

2015-2016