Аутсорсингові бухгалтерські послуги: як це працює?

бухгалтерПрофесійне та правильне ведення бухгалтерії – невід’ємна складова функціонування бізнесу. Саме тому, підприємцеві варто подбати про співпрацю з кваліфікованими спеціалістами вже на початкових етапах робити. Оптимальний варіант для представників малого та середнього бізнесу – це аутсорсингові бухгалтерські послуги (https://mcg-lv.com/buhgalterskij-autsorsing-it-tov/).

У порівнянні з наймом штатного працівника, такий варіант має безліч переваг, серед яких:

  • Комплексність – бухгалтерськими справами Вашого підприємства займатиметься команда спеціалістів, кожен з яких є фахівцем в тій чи інший галузі;

  • Гарантія результату – особливості співпраці та перелік послуг закріплюються документально після узгодження обома сторонами. Контракт може переглядатися;

  • Можливість підписання контракту на будь-який термін – від одного місяця, до року та більше;

  • Демократична вартість. Аутсорсинг – це завжди дешевше, ніж щомісячна виплата заробітної плати штатному бухгалтерові.

Проте, варто пам’ятати: запорука якісних послуг – це ретельний вибір аутсорсингової компанії. Довіряйте надійним фірмам, які давно існують на ринку та отримали схвальні відгуки клієнтів. Чудово, якщо бухгалтер додатково може надавати послуги юридичного консультанта, бізнес-консультанта. До прикладу, у Львові добре зарекомендувала себе компанія «Менеджмент Консалтинг Груп».

Детальніше про бухгалтерський аутсорс

Поговоримо про те, як надаються такі послуги. У широкому розумінні, бухгалтерський аутсорсинг – це прийняття тою чи іншою компанією усіх обов’язків стосовно функцій бухгалтерської служби на Вашому підприємстві. При цьому, спеціалісти територіально знаходитимуться у власному офісі, приїжджаючи до Вас лише у разі потреби.

Функції, які може виконувати аутсорсинговий бухгалтер:

  • Контроль первинної документації;

  • Нарахування податків до сплати;

  • Нарахування заробітної плати працівникам підприємства;

  • Представлення інтересів Вашої компанії під час проведення перевірок та багато іншого.

Широке розповсюдження бухгалтерського аутсорсу закордоном розпочалося ще в 1980-х роках. Для українського ринку, у свою чергу, такі послуги є дещо новими, проте вже отримали популярність.

І наостанок – про вартість. Ціна бухгалтерського аутсорсу залежить від індивідуальної політики компанії, в яку ви звертаєтеся. До того ж, суттєво відрізнятимуться за вартістю послуги для ФОП та ТОВ.

Опубликовано

Категория:   Бизнес     На правах рекламы

avatar
  Subscribe  
Уведомление о

2015-2019. Все права защищены. При использовании содержимого сайта активная гиперссылка на 24news.com.ua обязательна. Мнение автора статьи не отражает мнение редакции. Редакция не несет ответственности за обоснованность и толкование мнения автора, а сайт является лишь носителем информации.