Де замовити дизайн квартири у скандинавському стилі у Києві?

Скандинавський стиль Київ

Інтер’єри, виконані у скандинавському стилі, стають все більш популярними. Їх легкість, простота і практичність дивують і радують одночасно. Такий варіант оформлення житлового або комерційного простору підходить шанувальникам мінімалізму, які віддають перевагу стриманості. Лаконічні інтер’єри у «північному» стилі стануть справжньою знахідкою для шанувальників сучасних дизайнів інтер’єру з нотками мрійливості і романтизму.

Скандинавський стиль ви визначите відразу

Визначити скандинавський стиль в інтер’єрі досить просто. Навіть неспеціаліст зможе впізнати його по характерним рисам і особливостям:

  • максимум вільного простору і сонячного світла;
  • прості форми, лінії, відсутність хитромудрих фігур;
  • стримана кольорова гама;
  • підвищений рівень комфорту і відмінна функціональність;
  • переважання класичних шведських предметів інтер’єру;
  • наповненість не тільки світлом, але і повітрям, особлива витонченість;
  • яскраві акценти — аксесуари.

Колір має значення

У просторі скандинавського стилю присутні виключно світлі пастельні кольори. Підлога, стеля і стіни найчастіше однотонні і виступають фоном для світлих меблів і яскравих аксесуарів. Білий, світло-блакитний, рожевий, сірий — основні кольори палітри скандинавського стилю.

Колір текстилю також переважно світлий і однотонний. Якщо хочеться привнести нотку індивідуальності, використовуєту

Матеріали у скандинавському інтер’єрі

Переважно натуральні і екологічні. Основний упор робиться на дерево і предмети інтер’єру з нього. У деяких випадках використовується поєднання натуральних і штучних матеріалів. Наприклад, білого фарбованого дерева і пластика. Надзвичайно гармонійно і самобутньо виглядають поєднання дерева і металу, дерева та скла, дерева і натуральних тканин, шкіри, хутра.

Зручні і практичні меблі

Її головна відмінність у скандинавському інтер’єрі — практичність, функціональність і компактні розміри. У кімнатах не може бути зайвих предметів, які не використовуються. Будь-яка захаращеність ставить хрест на головних принципах мінімалістичного північного стилю.

Освітлення

Для північних країн брак світла — одна з головних проблем. Саме тому інтер’єри у скандинавському стилі створюються максимально світлими, наповненими променями сонця і штучного освітлення. Щоб світло з вулиці могло вільно проникати у кімнати, робляться великі вікна (часто панорамні). При цьому віконний проріз ніколи не закривається масивним щільним текстилем. Легкі штори і тюль світлих тонів з натуральних тканин — оптимальний вибір для збільшення рівня освітленості в кімнаті.

Аксесуари

Скандинавський стиль — це завжди мінімалізм і відсутність громіздких, розкішних декорацій. Елементи декору тут завжди були зведені до мінімуму. Кожен предмет підбирається з особливою ретельністю, щоб не перенавантажувати простір і не зробити його захаращені.

Непогане рішення у такому випадку — великі дзеркала. Вони візуально розширюють простір і дозволяють цікаво обіграти скандинавську обстановку.

Дизайн інтер’єру у скандинавському стилі у Києві від дизайнера Ірини Карликової

Оформлення інтер’єру квартири або іншого приміщення у скандинавському стилі професійним дизайнером інтер’єру — це завжди модно, зручно, функціонально і досить бюджетно. Хочете особисто в цьому переконатися? Зверніться до студії дизайну Ірини Карликової. Ми запропонуємо найкращі рішення по оформленню будь-яких кімнат (спальні, кухні, залу, вітальні, дитячій) і реалізуємо в життя дизайн-проект будь-якої складності.

Опубликовано

Категория:   Без рубрики     На правах рекламы

avatar
  Subscribe  
Уведомление о

2015-2019. Все права защищены. При использовании содержимого сайта активная гиперссылка на 24news.com.ua обязательна. Мнение автора статьи не отражает мнение редакции. Редакция не несет ответственности за обоснованность и толкование мнения автора, а сайт является лишь носителем информации.